На 06.01.2013 г. децата и младежите от център „Дон Боско“ зарадваха със свое представление хората от католическата енория „Св. Св. Кирил и Методий“ в гр. Ямбол. Денят по традиция започна с литургия по повод празника Богоявление. След това гостите имаха възможността да се насладят на талантите на децата и уменията, които са придобили през изминалата година. Имаше песни, свирене на китара и йоника, жонглиране и забавни скечове. Публиката оцени програмата с бурни аплодисменти. След тържеството, децата се разходиха из града и в парка, където прекараха няколко часа в игри и забавления.
-
Последни публикации
- Втори селекционен турнир за включване в „Отбора на надеждата“, 17-ти май 2026, гр. София
- Курс за аниматори 08 – 10-ти май 2026, гр. Казанлък
- Първи селекционен турнир за „Отбора на надеждата“, 03-ти май 2026, гр. София
- Държавен шампионат на БСФДМР, 21-ви април 2026, гр. София
- Футболен лагер, 17 – 18-ти април 2026, град Казанлък
Връзки




Към началото