Втори селекционен турнир за включване в „Отбора на надеждата“, 17-ти май 2026, гр. София
„На 17-ти май в град София се проведе вторият селекционен турнир за включване в „Отбора на Надеждата“. Участваха пет момчета от отбор „Дон Боско – Лозенец“. Изигра няколко мача с футболисти от много градове – Ракитово, Сливен, Септември, Перущица, Пловдив, София и други. Атмосферата беше много хубава и приятелска, и …









Към началото